Makyaj için temel kurallar

Tüm makyaj temel prensiplere dayanmaktadır. Kozmetik seçerken sorumlu bir tavır almalısınız: saygın mağazalardan satın alın ve en iyi ürünlerin ucuz olmadığını unutmayın. Kaliteli ürünler uygulama sorunlarına neden olmaz. Ucuz kozmetikler genellikle cilt sorunlarına neden olan düşük kaliteli bileşenler içerir.

Yüzün bireysel özellikleri göz ardı edilemez. Fondöten rengi sadece ten rengine değil, aynı zamanda gölge, ruj ve göz farı rengine de bağlıdır.

Cilt tipinize uygun (kuru, normal veya karma) bir makyaj bazı seçin, böylece pul veya su toplamazsınız. Hassas cilt sahipleri veya alerjisi olan kadınlar, makyaj ürünlerinin ambalajını dikkatlice incelemelidir.

İyi ışıkta iyi boyayın. Evde bir etkinlik planlıyorsanız yapay aydınlatma iyidir, açık havada ise doğal (mümkünse). Işık her yönden yüze eşit olarak düşmelidir.
Yüzdeki makyaj için doğru prosedürü takip etmek önemlidir.
Özel olarak temin edilen ekipmanlarla boyanmalıdır: temiz tutmak için fırçalar, aplikatörler, süngerler, aksi takdirde bakteriler üzerlerinde çoğalır.
Boyun bakım ve düzeltme ürünlerine de ihtiyaç vardır.
Kozmetik uygulama prosedürü.

Yüze makyaj uygulama sırası, makyaj katmanlarının üst üste gelmemesi ve mümkün olduğunca uzun süre lekelenmemesi için gözlenir.

Temizleyici ve nemlendirici. Durulayın, cilt kuruysa, nemlendirici bir spreyle püskürtün.
Orijinal Başvuru (Astar olmaması durumunda başvuru yapabilirsiniz.

piling-skatka-kak-vybrat-i-ispolzovat.jpg

Kuruluş. İkisi de tartışmalı. İyi bir fondöten, kusurları gizler ve cildi olumsuz dış etkilerden korur, dolayısıyla mükemmel faydalı etki. Eksi: gözeneklerin tıkanması ve cildin tıkanması. Ürün kaliteliyse ve düzgün uygulanırsa hassas ve alerjik cilde sahip kızlar bile günlük makyajda kullanabilir.
Bronzlaştırıcılar. Ciltte yeşil görünen ürünler var. Hafif ve hafif makyaj yapmak zorunda kalırsanız işe yaramazlar (bu durumda tasarım alanı olarak uygulamak daha ihtiyatlıdır). Tonik olarak uygulanırlar. Hem şeffaf hem de krem ​​versiyonları mevcuttur. Cilt yağlıysa ve akneye meyilliyse daha iyi