Her insan yüz ifadelerine dikkat etmez. Ancak, konuşma sırasında muhatabı yakından gözlemlerseniz, yüzünde ne kadar çok hareketin meydana geldiğine şaşırabilirsiniz. Ön kaslar en çok yüklenenlerdir. Kendi içlerinde farklı bir planın kırışıklarını fark eden insanlar, merak etmeye başlarlar – nasıl giderilir? Aşağıda, böyle bir sorunu ortadan kaldırmanın en popüler ve etkili yolları sunulacaktır.

Alındaki işaretler, bir kişinin iletişimde nasıl davrandığı, karakterinin ne olduğu hakkında çok şey söylüyor.

Örneğin, aynı bölgeden uzaklaşıyor gibi görünüyorlarsa, bir kişinin karakteri oldukça zordur. Sakin hissediyor. Tüm kararları düşünülmüş, eylemler telaşsız, ancak aynı zamanda zor bir durumda gezinebilecek.

Alındaki kırışıklıklar aynıysa, kişi inatçı ve ısrarcıdır, yolundaki tüm engelleri yıkarak hedefe çalışır. Sadece kendi yeteneklerine inanarak başkalarına güvenmez.

Burun köprüsünden gelen merkez çizgisi, kırışıkların sahibinin dengesi anlamına gelir, kişi kelimenin tam anlamıyla sakinlik yayar. Cesurdur ve muazzam bir irade ile ayırt edilir.

Alın kırışıklıklarından etkili bir şekilde nasıl kurtulur?
Alın kırışıklıkları çok genç kızlarda bile çok erken görünebilir. Görünüm, bir kadının yüz ifadelerinin özellikleri, zayıf lensler veya gözlükler, güneş ışığının zararlı etkileri, sağlıksız alışkanlıklar ile ilişkilidir. İlk başta, oluklar tamamen görünmezdir, ancak daha sonra derinleşir ve daha parlak hale gelir ve cildin durumunda bir bozulmaya neden olur.

Kırışıklıkların ortaya çıkmasının nedeni ne olursa olsun – yaş, aktif yüz ifadeleri, kötü alışkanlıklar, stres – tüm insanlar bu sorunu çözme konusunda endişelidir, çünkü kırışıklıklar yüzü süslemez. Günümüzde bu olukları düzeltecek birçok farklı yöntem geliştirilmiştir:

Kırışıklıkları düzeltmek için botoks kullanmak
Bir müşteri 35 yaşın üzerinde olduğunda, kırışıklıkları düzeltmek için botoks kullanılması tavsiye edilir. Bu maddenin enjeksiyonlarının kullanımı müşterinin yaşı ile sınırlı olmamasına rağmen. Herhangi bir kişinin kendine has özellikleri vardır, bu nedenle yüksek nitelikli bir güzellik uzmanı bu aracın kullanımıyla ilgili bir karar vermelidir.

Bu belirtiler yaklaşık birkaç gün sürebilir, sonra kendiliğinden kaybolmaları gerekir. Baş ağrısını önlemek için anestezi hapı almanız önerilir.

Üst göz kapağının pitozu veya sarkması, bir maddenin yanlış dozajının veya hatalı bir enjeksiyon bölgesinin bir sonucudur.

Bilmek ilginç! Mezoterapi ile cilt altına besin açısından zengin bir ilaç enjekte edilir. Bunlar hyaluronat, vitaminler, antioksidanlar, elastin ve kolajendir. Kan dolaşımını iyileştirir, cildin yenilenme işlevini iyileştirir, pürüzsüzleştirir, pürüzsüz, elastik ve güzel hale gelir.

Bu bileşim, lokal anestezi uygulandıktan sonra enjeksiyon yoluyla uygulanır. Birkaç saat içinde, tedavi edilen bölgedeki cilt kırmızı olabilir ve bir gün sonra bazen küçük morluklar ortaya çıkar. Bütün bu belirtiler birkaç gün içinde kendi kendine geçer. Bu olayın herhangi bir kontrendikasyonu olmadığını unutmayın.

Biorevitalizasyon sırasında, suyu ciltte daha uzun süre tutmanıza izin veren bir hyaluronat enjeksiyonu yapılır. Asit etkisinin bir sonucu olarak, cilt sağlıklı bir renk kazanacak, pürüzsüzleşecek ve kırışıklıklar artık o kadar belirgin olmayacaktır.